Jõhvi Lasteaiad

Ühendatud lasteaiad Kalevipoeg, Sipsik, Pillerkaar

Sipsiku maja õueala ning ruumide energiatõhususega seotud projektid jõudsid lõpusirgele

Jõhvi Lasteaiad Sipsiku maja projektid jõuavad ellu- unistused saavad teoks
17. juunil 2020 Jõhvi Vallavalitsus sõlmis lepingu Tartu ettevõtega Lars Laj Eesti OÜ, kes hakkab kohe peale Jaanipäeva ehitama Sipsiku lasteaia pere poolt pikisilmi oodatud õueala. Terve lasteaia õueala korrastamise vajadusest on räägitud 2017.aastast ning rõõm tõdeda, et plaanidest jõuti teoni.
Ehitustööde maksumuseks on 109 562.27 eurot.
Lõpusirgele samuti jõudis ka energiatõhususega seotud projekt, mille raames Sipsiku majas läheb väljavahetamisele elektrijuhtmestik ning küttesüsteem (koos keldrilae soojustusega). Hanke menetlus on edukalt lõpetatud, leping summas 185313,45 on sõlmimisel.
Проекты детского сада Сипсик- мечты становятся реальностью
17 июня 2020 года был подписан договор с тартуской фирмой Lars Laj Eesti OÜ, которая после Янова дня приступит с масштабному и комплексному обновлению территории детского сада. Разговоры о необходимости таких работ велись с 2017 года и отрадно осознавать, что от планов мы дошли до реализации. Стоимость строительных работ 109 562.27 евро.
На финишной прямой также проект, связанный с повышением энергоэффективности, в рамках которого будет обновлена электропроводка и система отопления детского сада ( а также утеплен потолок подвала). Госпоставка на проведение этих работ успешно завершена, договор на сумму 185313,45 на стадии заключения.
Aleksei Naumkin
abivallavanem